مواد مغذی پرپین:
سبزی خرفه حاوی مقدار بسیار بالایی از اسید چرب امگا ۳ و مقدار قابل توجهی فیبر، ویتامین های خانواده ب، ث و آ، آهن، منیزیم، منگنز، پتاسیم، کلسیم و مس است. علاوه بر آن دانه های بتالایین؛ یک ترکیب آنتی اکسیدان قوی و کاروتنوئید را شامل میشود.

🧡⬅️ پرپین برای کاهش وزن:
پرپین کالری کمی دارد و در عین حال سرشار مواد مغذی و فیبر است.افراد بعد از مصرف پرپین احساس سیری می کنند بدون اینکه کالری زیادی دریافت کرده باشند؛ بدینوسیله به فرآیند کاهش وزن کمک می کند.همچنین متابولیسم بدن را تنظیم میکند.

🧡⬅️ پرپین برای کاهش فشار خون:
فشار خون بالا نیز میتواند با پرپین کاهش پیدا کند. به همین علت خرفه به این افراد توصیه می شود. مصرف پرپین برای کاهش فشار خون به صورت طبیعی، بدن شما را سالم تر خواهد کرد.

🧡⬅️ پرپین برای کاهش قند خون:
فلاونوئیدها و پلی ساکاریدها فراوان ترین ترکیبات موثر پرپین آلا هستند که مسئول خاصیت های هایپو گلیسمی این گیاهان اند، این ترکیبات عملکرد سلول های بتا پانکراس را افزایش داده و باعث تحریک ترشح انسولین می گردند.

🧡⬅️ پرپین برای پیشگیری از کبد چرب:
متابولیسم غیرطبیعی لیپیدها در بدن منجر به تجمع چربی در کبد و در نهایت کبد چرب می شود. مطالعات نشان می دهد پرپین آلا با اصلاح هموستاز چربی باعث اصلاح متابولیسم کبد می گردد. یکی از عوامل مهم در هموستاز طبیعی لیپید، حفظ تعادل میان مصرف اسیدهای چرب امگا۶ و امگا۳ است. پرپین آلا با دارا بودن مقادیر مناسب اسید چرب لینولنیک اسید، اثرات فارماکولوژیک مهمی شامل هایپوگلیسمی، هایپو کلسترولمی و اصلاح متابولیسم چربی دارد.

🧡⬅️پرپین برای کاهش چربی خون
– گلوتاتیون و سایر آنتی اکسیدان های پرپین آلا تولید کلسترول بد را کاهش می دهد.

____________________________________

🛑 ارسال به سراسر کشور با کمترین هزینه

تماس با شماره:
۰۹۱۰۳۴۹۶۱۹۸

____________________________________

کپسول گیاهی پرپین آلا